LINIA SŁONECZNA
Linia Słoneczna SENSAI SILKY BRONZE jest pierwszą linią łączącą ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA/UVB z niezwykle aktywnymi składnikami przeciwdziałającymi procesom starzenia SENSAI. Linia ta chroni, wzmacnia, nawilża i koi skórę przed, w trakcie i po wakacjach. W rezultacie skóra jest zdrowa, piękna, sprężysta, intensywnie nawilżona i równomiernie opalona. Jest miękka i gładka jak jedwab.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
SOOTHING AFTER SUN REPAIR EMULSION, 150ml
Opracowana na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Kojąca emulsja do ciała o bogatej, aksamitnej konsystencji, przynosząca ulgę skórze przegrzanej i narażonej na działanie promieniowania utrafioletowego. Nawilża skórę zapewniając jej gładki i jedwabisty wygląd oraz ochronę przed promieniami UV.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
SOOTHING AFTER SUN REPAIR MASK, 60ml
Kojąca i odświeżająca maska do twarzy o żelowej konsystencji, przynosząca ulgę skórze przegrzanej i narażonej na działanie promieniowania utrafioletowego. Opracowana na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia oraz łagodzących podrażnienia marki SENSAI. Otula skórę pozwalając aktywnym składnikom wniknąć w głąb i odpowiednio nawilżyć.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR BODY, 150ml
SPF 30 UVA / UVB
Krem przeciwsłoneczny do ciała opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Łatwo się wchłania nadając skórze gładki i jedwabisty wygląd. Zapewnia jej naturalny kolor opalenizny oraz ochronę przed promieniami UV.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
CELLULAR PROTECTIVE CREAM FOR FACE, 50ml
SPF 15, SPF 30, SPF 50
UVA / UVB
Krem przeciwsłoneczny do twarzy opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Łatwo się wchłania nadając skórze gładki i jedwabisty wygląd. Zapewnia jej naturalny kolor opalenizny oraz ochronę przed promieniami UV.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
CELLULAR PROTECTIVE SPRAY FOR BODY, 150ml
SPF 15 UVA / UVB
Preparat przeciwsłoneczny do ciała w formie spray’u opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Łatwo się wchłania nadając skórze gładki i jedwabisty wygląd. Zapewnia jej naturalny kolor opalenizny oraz ochronę przed promieniami UV.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
CELLULAR PROTECTIVE STICK, 9g
SPF 30 UVA / UVB
Krem przeciwsłoneczny do twarzy, w formie poręcznego sztyftu, opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Przeznaczony do stosowania na wrażliwe partie twarzy: usta, płatki uszu i okolice oczu.

SENSAI SILKY BRONZE
AUTO BRONZER
SELF TANNING FOR BODY, 150ml
Delikatny żel samoopalający do ciała o właściwościach nawilżających zapewniający skórze subtelną, naturalną opaleniznę oraz jedwabisty wygląd. Opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI.

SENSAI SILKY BRONZE
AUTO BRONZER
SELF TANNING FOR FACE, 50ml
Delikatny żel samoopalający do twarzy o właściwościach nawilżających zapewniający skórze subtelną, naturalną opaleniznę oraz jedwabisty wygląd. Opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI.

SENSAI SILKY BRONZE
ANTI-AGEING SUN CARE
SUN PROTECTIVE COMPACT SPF 30, 8.5g
Pudrowy podkład do twarzy opracowany na bazie składników przeciwdziałających procesom starzenia marki SENSAI. Skutecznie chroni przed promieniami UVA/UVB, odpowiedzialnymi za fotostarzenie skóry. Maskuje przebarwienia i szarość cery oraz zapewnia jej jednolity koloryt. Można stosować na mokro i na sucho. Dostępny w czterech odcieniach.