INSTYTUT URODY
Mądrość Wschodu głosi, że cała natura pozostaje w harmonii. To jest tak oczywista prawda, jak istnienie pór roku czy przypływy i odpływy morza. Człowiek posiada umysł (Shin), skórę (Ki), ciało (Tai), które w idealnych warunkach pozostają w stanie równowagi. Salony SENSAI oferują unikalnie zintegrowany program „Harmonising&Care” zapewniający relaks dla umysłu, udoskonalenie dla skóry i wigor dla ciała. Podstawą piękna i dobrego samopoczucia jest zachowanie równowagi pomiędzy Shin-Ki-Tai. W salonach SENSAI ta naturalna harmonia zostaje przywrócona.

Wejście do salonów SENSAI jest jak wkroczenie w świat tradycyjnej japońskiej gościnności. Otrzymasz tam przemyślaną konsultację dostosowaną do potrzeb Twojej skóry. Sam zabieg wykona specjalnie przeszkolona kosmetyczka, która zna zarówno wschodnie jak i zachodnie techniki pielęgnacyjne. Zanurzysz się w wyjątkowe doznania, które usuną zmęczenie umysłu i pozwolą na pełną maksymalizację korzyści pielęgnacyjnych samego zabiegu.

Salony SENSAI opierają się na 70-letnim doświadczeniu pielęgnacyjnym oraz wiedzy czerpanej z orientalnej tradycji uzdrawiania. Zabiegi te łączą uznane w świecie formuły produktów, cenionych ze względu na aktywne przeciwdziałanie procesom starzenia, oraz japoński masaż Shiatsu (ucisk palcami). Marka SENSAI w zabiegach wykorzystuje także inne techniki masażu, aby zoptymalizować wewnętrzne procesy skóry i uzyskać jej ogólne udoskonalenie i blask jedwabiu.
W każdym salonie SENSAI kluczowym elementem jest przyjazne otoczenie. Doświadczysz głęboko satysfakcjonujących, kojących doznań: niezwykły masaż, jedwabiste formuły kremów, przyjazne kolory, łagodna muzyka, odprężający zapach i wzmacniające herbaty. To zintegrowane podejście koi zmysły i optymalizuje rezultaty pielęgnacyjne. Salon SENSAI to trochę więcej niż tylko salon kosmetyczny. To pełne doznanie piękna.