SENSAI SILKY PURIFYING
Etap 1 głębokie oczyszczanie
Produkty do demakijażu zmywają rozpuszczalne w tłuszczach zanieczyszczenia jak makijaż czy sebum, utrzymują poziom nawilżenia skóry i przywracają świeżość bez jej podrażniania. Dostępne są w różnych konsystencjach i oparte na bazie trzech olejków roślinnych dobranych ze względu na delikatne działanie oczyszczające.

CLEANSING OIL 150mlDelikatny olejek, który łatwo spłukuje się wodą. Skutecznie zmywa makijaż i zapewnia skórze świeżość. Odpowiedni dla wszystkich typów cery.
Stosować wieczorem. Wmasować delikatnie w skórę. Spłukać bardzo starannie.

CLEANSING BALM 125mlUnikalna konsystencja balsamu, zmieniająca się w olejek, który skutecznie usuwa makijaż i pozostawia efekt świeżości. Odpowiedni dla każdego typu cery. Stosować wieczorem. Delikatnie wmasować w skórę i dokładnie spłukać.

CLEANSING GEL 125mlProdukt o konsystencji żelu rozpuszczający makijaż i sebum w głębi porów. Zapewnia świeżość cerze. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Stosować wieczorem. Wmasować delikatnie w skórę. Spłukać bardzo starannie.

CLEANSING CREAM 125ml Krem do spłukiwania o luksusowo bogatej konsystencji, usuwającej każdy makijaż dla zapewnienia efektu sprężystości skóry. Odpowiedni do każdego typu cery. Stosować wieczorem. Wmasować delikatnie w skórę. Spłukać bardzo starannie.

CLEANSING MILK 150mlŁagodne mleczko, które zmywa delikatny makijaż, pozostawia uczucie miękkości skóry. Odpowiedni dla wszystkich typów cery. Stosować wieczorem. Wmasować delikatnie w skórę. Spłukać bardzo starannie.

GENTLE MAKE-UP REMOVER FOR EYE AND LIP 100mlDelikatny płyn do demakijażu o konsystencji lotionu dokładnie zmywa makijaż z wrażliwych miejsc twarzy jak oczy i usta. Stosować wieczorem. Przed użyciem silnie wstrząsnąć. Nasączyć wacik i delikatnie przemyć skórę. Delikatnie zmyć.
* nie zmywa produktów z serii 38°C.


Etap 2 mycie i oczyszczanie
Mydełka przeznaczone do wszystkich typów cery, zmywają sebum, zanieczyszczenia rozpuszczalne w wodzie oraz obumarłe komórki naskórka, przygotowując skórę do Podwójnego Nawilżania. Dzięki formule na bazie ekstraktów roślinnych jedwabista pianka delikatnie oczyszcza skórę.

MUD SOAP (WASh&MASK) 125mlMydełko do twarzy i maseczka błotna w jednym. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum dla zapewnienia efektu świeżości. Produkt odpowiedni dla cery tłustej. Stosować samodzielnie rano, a wieczorem po wcześniejszym zastosowaniu produktu z Etapu 1. Rozprowadzić na zwilżoną skórę twarzy. Starannie spłukać.

CREAMY SOAP 125mlKremowe mydełko do mycia twarzy, które zapewnia gęstą pianę i pozostawia na skórze uczucie miękkości. Produkt odpowiedni dla cery normalnej, suchej oraz mieszanej. Stosować samodzielnie rano, a wieczorem po Etapie 1. Utworzyć pianę z produktu, a następnie rozprowadzić na zwilżoną skórę twarzy. Starannie spłukać.

MILKY SOAP 150mlMydełko o konsystencji emulsji, daje delikatną pianę i zapewnia efekt sprężystości. Produkt odpowiedni dla cery suchej i bardzo suchej. Stosować samodzielnie rano, a wieczorem po wcześniejszym zastosowaniu produktu z etapu 1. Utworzyć pianę z produktu, a następnie rozprowadzić na zwilżoną skórę twarzy. Starannie spłukać.

FOAMING FACIAL WASH 150mlProdukt do mycia twarzy w aerozolu, który daje delikatną pianę dla zapewnienia świeżości cery. Produkt odpowiedni dla cery normalnej, tłustej i mieszanej. Stosować samodzielnie rano, a wieczorem po wcześniejszym zastosowaniu produktu z etapu 1. Starannie spłukać.


Pielęgnacja specjalistyczna
Produkty głęboko oczyszczające, zmywają zanieczyszczenia i usuwają obumarłe komórki naskórka chroniąc poziom nawilżenia skóry. Dostępne w dwu postaciach: specjalnego pudrowego proszku lub kremowej maseczki.

SILK PEELING POWDER 40gEnzymatyczny puder, który po połączeniu z wodą zapewnia obfitą pianę. Oczyszcza pory i usuwa obumarłe komórki naskórka odsłaniając gładszą, jaśniejszą cerę. Odpowiedni dla każdego typu cery. Stosować rano i/lub wieczorem 1-3 razy w tygodniu jako Etap 2, skupiając się na miejscach problematycznych. Starannie spłukać.

SILK PEELING MASK 90mlKremowy piling z jedwabnymi drobinkami złuszczającymi, oczyszcza pory i usuwa obumarłe komórki naskórka zachowując elastyczność skóry. Odpowiedni dla każdego typu cery. Stosować rano i/lub wieczorem 1–3 razy w tygodniu jako Etap 2, skupiając się na miejscach problematycznych. Starannie spłukać.

SPONGE CHIEFMiękka gąbka-ściereczka opracowana specjalnie do usuwania w delikatny sposób produktów z linii SENSAI SILKY PURIFYING. Alternatywa do spłukiwania wodą.