FILOZOFIA
Jedwab Koishimaru
Każdy człowiek posiada swoje niepowtarzalne piękno wynikające z wrodzonej natury a także z życia, które prowadzi. Marka SENSAI, uwzględniając Twoją wyjątkowość, pomoże Ci to piękno wydobyć, dzięki produktom łączącym cenne właściwości jedwabiu z najbardziej zaawansowanymi technologiami w pielęgnacji. Jedwab, nazywany „drugą skórą”, jest najcenniejszym włóknem na świecie ze względu na gładką fakturę i niską przepuszczalność. Pośród wszystkich rodzajów jedwabiu, najbardziej cenioną odmianą jest bardzo rzadki Jedwab Koishimaru pochodzący z Japonii i określany jako „cenny skarb”. Marka SENSAI odkryła specjalną moc drzemiącą w tym wyjątkowym włóknie.
Znaczenie słowa SENSAI
W jezyku japońskim słowo SENSAI przywodzi na myśl świat doskonałości, delikatności, wdzięku i spokoju. Wartości te stanowią nieodłączny element japońskiego ideału piękna. Dzięki nim możemy posiąść zdolność do głębszego patrzenia na naturę rzeczy, zwracania większej uwagi na detale, odnoszenia się z szacunkiem do mądrości minionych pokoleń. SENSAI kieruje się tymi ideałami. Formuły naszych produktów zawierają najdelikatniejszy jedwab, naturalne składniki, których efekty wspomagane są precyzyjnymi metodami pielęgnacyjnymi. Opierając się zarówno na długowiecznej tradycji upiększania, jak i na zaawansowanych technologiach, produkty SENSAI działają w głębszych warstwach skóry docierając do indywidualnych komórek. Zapewniają skórze zdrowy wygląd, sprężystość i jedwabistą miękkość uwalniając cały potencjał piękna. Nasza bogata oferta pozwala odpowiedzieć na indywidualne potrzeby pielęgnacji różnych typów skóry. Marka SENSAI wita Cię w świecie niekończącego się piękna.
Metoda SENSAI Saho
Metoda pielęgnacyjna SENSAI została zaczerpnięta z etykiety japońskiej ceremonii parzenia herbaty. Uczy ona, że każdy może osiągnąć nieskazitelną skórę poprzez przestrzeganie prostych codziennych zasad:

Podwójne Oczyszczanie
Mycie twarzy rozpoczynamy produktem do demakijażu, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia. Następnie stosujemy delikatne „mydełko” dla udoskonalenia skóry i efektu złuszczania.

Podwójne Nawilżanie
Stosujemy lotion do twarzy, aby przygotować skórę, a następnie nakładamy emulsję lub krem mające właściwości odżywcze i ochronne.

Podwójna Aplikacja
Rozpoczyna się masowaniem. Po nim następuje uciskanie, które zapewni zwiększone wchłanianie produktów.

Systematyczne stosowanie trzech powyższych zasad usprawni pielęgnacyjne zwyczaje i zoptymalizuje rezultaty.